Oglada nasza glowna strone az 245 gosci

Awatar użytkownika
Perkun
Geniusz
Geniusz

Re: Oglada nasza glowna strone az 245 gosci

Post autor: Perkun » 8. mar 2019, 17:54

fifikse pisze:
8. mar 2019, 17:51
o widzisz!
jasnowidz ja! ;)
Brawo Ty
Gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.[/u] Nnnn
Josef Szwejk

Awatar użytkownika
Bilbo
Pisarz
Pisarz

Post autor: Bilbo » 8. mar 2019, 18:27

duch pisze:
6. mar 2019, 20:41
Ani boty ani ludzie, ten licznik nie działa i głupoty pokazuje.
Ty tak serio, czy głupiego udajesz? Jeśli online jest ustawione na dobę, to choćby było tylko dziesięciu gości na godzinę, w ciągu doby uzbiera się ich 240 :sceptyk

duch
Geniusz
Geniusz

Post autor: duch » 8. mar 2019, 19:49

Czyli głupoty.
...

Awatar użytkownika
fifikse
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: fifikse » 8. mar 2019, 23:16

to nawet ja wiem, że jak kilka razy w krótkim odstępie czasu zajrzę na jakąś stronę to się z tego robi gości ileś - jakoś tak się klonuję tam ja - że kilka wizyt moich jako kilku gości przedstawia się. im więcej ruchów wykonam na danej stronie - czyli, że im więcej np. stron przeglądnę/tematów czy coś, tym więcej "gości" - ale ja się na tym nie znam w sumie, opisuję co widzę jedynie..

duch
Geniusz
Geniusz

Post autor: duch » 9. mar 2019, 05:47

Ty jesteś inteligentna.

To ewolucyjne przekleństwo.
...

Awatar użytkownika
fifikse
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: fifikse » 9. mar 2019, 12:10

nie wiem co mam napisać.

właściwie to mnie to dołuje.

kiedyś pamiętam, że się normalnie rozpłakałam, jak mi dość bliska "forumowa przyjaciółka" (cokolwiek to znaczy) napisała, że powinnam być członkiem MENSY.

tzn. oczywiście bez przesady. ja się wcale za AŻ TAK inteligentną osobę nie uważam, co nie zmienia faktu, że za inteligentną TAK ;)

...ale naprawdę to przykre jest.
no, że ja niby wiem, że mogłabym przecież.. WSZYSTKO.
że gdybym tylko była psychicznie.. "silniejsza" (?)
..że "zdrowsza" (?)

sama nie wiem.
chodzi mi o to, że mam świadomość tego, że spie*** sobie życie..
..że niewykorzystany potencjał itd.

(OMG! jaka ja skromna jestem! ;))

tak w ogóle to lepiej utwierdzajcie mnie w przekonaniu, że jestem głupia.
zdrowsze to.

kibic
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: kibic » 9. mar 2019, 12:58

Głupsze często są fajniejsze w łóżku.

Awatar użytkownika
fifikse
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: fifikse » 9. mar 2019, 13:05

nie wiem.. chociaż...

pewnie tak.

w ogóle głupsze są fajniejsze.
we wszystkim fajniejsze są.
i zdrowsze są.

ja zawsze powtarzałam, że im człowiek głupszy, tym bardziej szczęśliwy ;)

kibic
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: kibic » 9. mar 2019, 13:53

A może mylisz wrażliwość lub nadwrażliwość z inteligencją? Czy psychopaci nie mogą być inteligentni? Ja uważam że współczynnik inteligencji u psychopatów jest wyższy niż przeciętny. Są często dobrze wykształceni, mądrzy i inteligentni, pozbawieni są tylko empatii. Oni się realizują często w życiu zawodowym i są ludźmi szczęśliwym.

kibic
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: kibic » 9. mar 2019, 13:56

kibic pisze:
9. mar 2019, 13:53
A może mylisz wrażliwość lub nadwrażliwość z inteligencją? Czy psychopaci nie mogą być inteligentni? Ja uważam że współczynnik inteligencji u psychopatów jest wyższy niż przeciętny. Są często dobrze wykształceni, mądrzy i inteligentni, pozbawieni są tylko empatii. Oni się realizują często w życiu zawodowym i są ludźmi szczęśliwym, przy czym los innych po prostu ich nie interesuje. Idą po trupach nie dlatego że nie lubią ludzi, oni to maja gdziś.

duch
Geniusz
Geniusz

Post autor: duch » 9. mar 2019, 14:06

Głupota jest odwrotnie proporcjonalna do atrakcyjności łóżkowej.

Sam miałem przeczucie od nastolatka że tak właśnie jest, a wykazał mi to mój przyjaciel ze szkoły specjalnej i też mój autorytet, w czasie gdy podjął pracę w Londynie, w połowie zeszłej dekady.

W tym czasie inny mój dobry kolega, wówczas mocno po pięćdziesiątce, wziął sobie za żonę lachona z prowincji, lat wówczas dwudziestu z niewielkim okładem. Lachon był niesłychanie głupi, wulgarny i wrzaskliwy, do tego stopnia że małe dzieci płakały na jego widok. Ale miał długie nogi, okrągły wypięty tyłek i potężne, jędrne cyce. Tak dla jasności sytuacji, jako wyjaśnienie możliwości tego mezaliansu, dodam że kolegę widujecie w telewizorze, bo jest intelektualistą i pełni funkcje publiczne.

Jednak każdy intelektualista: jest idiotą, więc wysłał swojego lachona na ekskursję do Londynu, a zakwaterowanie zapewnił u jednej ze swoich byłych żon. Jak można się domyślić, nadszedł dzień w którym była żona wyeksmitowała nową żonę w trybie ekspresowym.

Wówczas mój starszy kolega zadzwonił do mnie z rozpaczliwą prośbą, abym poprosił mojego przyjaciela o zabranie jej z londyńskiego bruku, przynajmniej do czasu odlotu jakiegoś samolotu. Niechętnie prośbę spełniłem... po czym nastała z Londynu cisza.

Aż po kilku dniach odebrałem telefon od przyjaciela, że on wymawia wszelką gościnność i gotów jest lachona na własny koszt wysłać do Polski, nawet londyńską taksówką, oby tylko natychmiast zniknęła.

Co tam się stało, poznawałem na raty. Bezpośrednim powodem było że ona podczas spaceru poznała jakichś kolorowych i oni telefonowali do mieszkania, a mój przyjaciel miał tłumaczyć ich zaproszenie do arabskiej dzielnicy, bo lachon sam żadnym językiem obcym nie władał. A ostatniego dnia mój zrozpaczony przyjaciel nie poszedł do pracy, tylko poszedł się upić do baru, a zaniepokojony jego nieobecnością i nieodbieraniem telefonu kolega z pracy, Szwajcar, poszedł do mieszkania mojego przyjaciela, gdzie zastał samotnego lachona, który to wyszedł za nim na ulicę głośno wrzeszcząc i gestykulujac, aby Lio zrozumiał po polsku. Na szczęście zanim Lio dobiegł do najbliższego komisariatu, to wstąpił do baru, gdzie znalazł mojego przyjaciela, który mu wyjaśnił, że na razie nie trzeba Scotland Yard'u. Ale obaj podjęli działania w celu wydalenia lachona z Wielkiej Brytanii, czego efektem był telefon do mnie, prosto z tego baru.

A co się stało pierwszego wieczoru w mieszkaniu mojego przyjaciela, to dowiedziałem się później. Otóż zamówił on od razu dodatkowe łóżko, gdyż nie dysponował wtedy takowym, w świeżo kupionym mieszkaniu w żydowskiej dzielnicy (aby nie mieszkać z Polakami). Do tego jakieś jedzenie i alkohol. I tak siedział w fotelu i patrzył tego wieczora na lachona, który zjadł, wypił, rozebrał się do bielizny bo mu było gorąco i łaził po mieszkaniu, wypluwając z siebie ten swój monolog. Myślał czy wyruchać lachona czy jednak być porządnym i nie ruchać żony kolegi przyjaciela, a w tym czasie słuchał wywodu że niemożliwe aby miał doktorat z fizyki teoretycznej, bo nie ma tu żadnych książek o fizyce i wobec tego lachon mu rekomenduje podjęcie studiów zaocznych na Wydziale Historii Uniwersytetu Szczecińskiego.

Gdy mój przyjaciel poradził sobie już z wszelkimi problemami moralnymi nt. chędożenia zajętych kobiet, to z przerażeniem odkrył że nie da rady, że w ogóle nic nie czuje i że pewnie mu nawet nie stanie. Niby wszystko jest: dupa, cyce jak donice i tak dalej. A jednak nic. Nie podjął więc żadnej akcji, a w dniach następnych musiał pozbyć się gościnności, cierpiąc z powodu kolejnych wybryków niezaspokojonego lachona.

Podzielił się wówczas ze mną odkryciem, że jednak musi być coś jeszcze oprócz cyców i pozostałych atrybutów.
...

kibic
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: kibic » 9. mar 2019, 14:14

Coś jeszcze? Pieniądze?

duch
Geniusz
Geniusz

Post autor: duch » 9. mar 2019, 14:27

Najsilniejszym afrodyzjakiem jest inteligencja. To zależność wprost proporcjonalna.

Oczywiście władza i pieniądze u faceta dla kobiety będą potężnym afrodyzjakiem, ale i tak odejdzie do tego, który ją lepiej zaspokoi emocjonalnie. A emocje kobiety to zagadki, które rozwiązuje się intelektem.

Nie należy tego mylić z przystosowaniem społecznym które opisuje funkcja nieliniowa, będąca różna w różnym czasie i miejscu, jak Darwin mówił.
...

kibic
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: kibic » 9. mar 2019, 14:32

Skąd pewność że wszyscy chcemy zaspokajać kobietę emocjonalnie? Po co?

duch
Geniusz
Geniusz

Post autor: duch » 9. mar 2019, 14:37

No żeby ten teges.

Chuć to prasiła życia.
...

Awatar użytkownika
fifikse
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: fifikse » 9. mar 2019, 14:43

:))

tak bardzo Was kocham, że w ogóle wyrazić tego nie potrafię.
kompletnie mnie rozbrajacie.

ale...

no ALE!

tak sobie pomyślałam teraz, że mężczyźni to tak trochę "dzielą" - tzn. w postrzeganiu swoim jakoś tak dzielą - kobiety na te "atrakcyjne ale głupie" i "nieatrakcyjne, ale mądre" ... właściwie to chciałam coś napisać, ale to nie ma znaczenia. ja już jestem stara. jak byłam młoda, to byłam mądra i piękna, a teraz tylko mądra jestem już.. :D

Awatar użytkownika
fifikse
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: fifikse » 9. mar 2019, 14:47

..a co do tej kasy, to ja akurat w ogóle na to nie lecę - ani trochę nawet (bo mi się wydaje, że niektóre moje posty można odebrać tak - ale to nie tak. ja bym chciała być bogata, ale niezależnie od mężczyzny - że w życiu nigdy bym nie "poleciała" na pieniądze. zresztą ja to bym w ogóle na nic nie "poleciała" bo bym się wykończyła po prostu psychicznie, będąc z kimś... ;))

Awatar użytkownika
fifikse
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: fifikse » 9. mar 2019, 15:26

tak sobie pomyślałam: czyli, że chciałabym po prostu wygrać w totka...

Awatar użytkownika
fifikse
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: fifikse » 9. mar 2019, 15:26

sorry, że tutaj rozmawiam sama ze sobą.

nie wtrącajcie się ;)

kibic
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: kibic » 9. mar 2019, 18:22

Możesz sama ze sobą, ale nie seks, bo po co?

ODPOWIEDZ