Do lilianny

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Do lilianny

Post autor: Laura » 20. sty 2019, 12:33

Kiedy mnie skasowano forum, ty zrobilas zabawe na swoim forum i pisalas ze jestes szczesliwa ze mi pokasowali fora, teraz tobie ktos cos takiego zrobil i ja w ogolne nie czuje radosci z tego powodu. Tym sie roznimy!
Na forum nie przeklinamy, nie reklamujemy stron konkurencyjnych, nie klocimy sie, nie denerwujemy innych!

:klaniam

Obrazek

duch
Geniusz
Geniusz

Re: Do lilianny

Post autor: duch » 20. sty 2019, 12:47

Ale Lilianna była szczęśliwa, bo Laura zniszczyła wielu mężczyzn. Stracili oni przez Laurę wszystko co w życiu osiągnęli!

Teraz oni wszyscy wymagają leczenia psychiatrycznego, na które jednak nie mają pieniędzy. I co? I dupa!
...

Awatar użytkownika
tośka
Pisarz
Pisarz

Post autor: tośka » 20. sty 2019, 12:53

jakies przyklady pioter....?
piętno zaburzonych

duch
Geniusz
Geniusz

Post autor: duch » 20. sty 2019, 13:09

Oni tak sami wszyscy pisali.

Założyli nawet forum pokrzywdzonych. I to niejedno! A blog lidera pokrzywdzonych, niejakiego Brata Pomponika, to do dzisiaj istnieje. On tam wszystko opisał, jak go Laura zniszczyła, jak z wesołego i zadowolonego człowieka nieświadomego co robi, stał się wrakiem, zerem, niczym. A wszyscy pozostali się pod tym podpisali.

Ja tym ludziom starałem się z całych sił pomóc, na wiele sposobów. Ostatecznie, jak już wielokrotnie pisałem, nie zapłacili mnie faktury.
...

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Post autor: Laura » 20. sty 2019, 13:12

tośka pisze:jakies przyklady pioter....?
Nie zmieniaj tematu i nie wierz w takie bzdury.
Na forum nie przeklinamy, nie reklamujemy stron konkurencyjnych, nie klocimy sie, nie denerwujemy innych!

:klaniam

Obrazek

duch
Geniusz
Geniusz

Post autor: duch » 20. sty 2019, 13:19

Jakie bzdury?!

Pomponik przez sześć lat na blogu pisał, że zniszczyłaś mu życie. KILKASET długich wywodów w odcinkach. Właśnie przeglądam :D

Nigdy w życiu nie widziałem takiej katastrofy, takiego autoportretu zidiocenia całkowitego, kompletnego, idealnego.
...

kibic
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: kibic » 20. sty 2019, 13:21

duch pisze:Oni tak sami wszyscy pisali.

Założyli nawet forum pokrzywdzonych. I to niejedno! A blog lidera pokrzywdzonych, niejakiego Brata Pomponika, to do dzisiaj istnieje. On tam wszystko opisał, jak go Laura zniszczyła, jak z wesołego i zadowolonego człowieka nieświadomego co robi, stał się wrakiem, zerem, niczym. A wszyscy pozostali się pod tym podpisali.

Ja tym ludziom starałem się z całych sił pomóc, na wiele sposobów. Ostatecznie, jak już wielokrotnie pisałem, nie zapłacili mnie faktury.
A miałeś zlecenie?

duch
Geniusz
Geniusz

Post autor: duch » 20. sty 2019, 13:23

Laura to potwór! Kobiety to potwory!

Ja zawsze mówiłem, że pod względem konstrukcji psychicznej najbliżej kobiecie do warana z Komodo. Są jeszcze takie, które mają pierwiastek głuptaka błękitnonogiego i one są urocze. Ale równie niebezpieczne.
...

duch
Geniusz
Geniusz

Post autor: duch » 20. sty 2019, 13:24

kibic pisze:
duch pisze:Oni tak sami wszyscy pisali.

A miałeś zlecenie?
Miałem, mówiłem już wielokrotnie, że zawarliśmy umowę podczas spotkania na rynku w Sanoku. Mieli mi zapłacić czternaście tysięcy marek za odpowiedź na pytanie "Kim jest Laura?".

Ja im wnet odpowiedziałem, a pieniędzy do dziś nie ma.
...

kibic
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: kibic » 20. sty 2019, 13:26

Mówiłeś, ale czy masz papier, lub mail. Pomagać każdy może, ale nie każdemu powinien.

Awatar użytkownika
zibishalom
Geniusz
Geniusz

Post autor: zibishalom » 20. sty 2019, 14:33

duch pisze:Ale Lilianna była szczęśliwa, bo Laura zniszczyła wielu mężczyzn. Stracili oni przez Laurę wszystko co w życiu osiągnęli!

Teraz oni wszyscy wymagają leczenia psychiatrycznego, na które jednak nie mają pieniędzy. I co? I dupa!
:witaj @duchPiotrek, ja jestem u @Laura od początku czyli od Listopada 2009,
i jak na razie Laura nie zniszczyła mi życia a ja nie potrzebuje psychola za lekarza,
i co ? Szara dupa ? :tak
Credo quia absurdum (Wierzę, bo to niedorzeczność)
Wiara zaś jest poręką tych dóbr, których się spodziewamy,
dowodem tych rzeczywistości, których nie widzimy. Hebr. 11:1

Awatar użytkownika
zibishalom
Geniusz
Geniusz

Post autor: zibishalom » 20. sty 2019, 14:39

duch pisze:Jakie bzdury?!

Pomponik przez sześć lat na blogu pisał, że zniszczyłaś mu życie. KILKASET długich wywodów w odcinkach. Właśnie przeglądam :D

Nigdy w życiu nie widziałem takiej katastrofy, takiego autoportretu zidiocenia całkowitego, kompletnego, idealnego.
Pamiętam tamtych niby poszkodowanych, na forum Laury byli jak wirusy, zwracało się im uwagę za wulgaryzmy i tym podobne
rzeczy to wielce się obrażali że jakim prawem się im zwraca uwagę, ja też dawno temu tam zajrzałem,
ale nie byłem tam u niego długo bo takich fekaliów nie dało się czytać co tam pisali na Laurę.
Credo quia absurdum (Wierzę, bo to niedorzeczność)
Wiara zaś jest poręką tych dóbr, których się spodziewamy,
dowodem tych rzeczywistości, których nie widzimy. Hebr. 11:1

Awatar użytkownika
Bilbo
Pisarz
Pisarz

Post autor: Bilbo » 20. sty 2019, 23:17

Nikt nie bywa na innych forach, a jednak wszyscy wszystko o nich wiedzą, to się nazywa reklama szeptana i muszę przyznać, że działa, choć z błędami- forum Lady nie zostało zniszczone, a zamknięte przez właścicielkę. Powody niektórzy znają, ale na pewno nie był to atak na strukturę forum.

duch
Geniusz
Geniusz

Post autor: duch » 20. sty 2019, 23:19

Mnie dziś Laura zrujnowała życie.

Niedługo założę bloga na którym opiszę jak to na mnie wpłynęło. Chciałbym też poznać innych poszkodowanych.
...

Awatar użytkownika
Bilbo
Pisarz
Pisarz

Post autor: Bilbo » 20. sty 2019, 23:27

duch pisze:
20. sty 2019, 23:19
Mnie dziś Laura zrujnowała życie.

Niedługo założę bloga na którym opiszę jak to na mnie wpłynęło. Chciałbym też poznać innych poszkodowanych.
Mnie nie. Jedyne co denerwuje, to uogólnianie, że Polacy są tacy, a tacy. Nie mogę więc lubić kogoś, kto tak najeżdża na moich wszystkich rodaków. To jednak nie przeszkadza mi dyskutować na tym forum, bo przecież lepiej się dyskutuje, kiedy ktoś ma odmienne zdanie. Może to jest z jej strony więc celowy zabieg, by zmusić do riposty osoby, które raczej z Polakami się identyfikują. Mnie na pewno takie działanie zachęca, by wyrazić swe poparcie dla narodu, którego jestem, jakby nie było, częścią :D

ODPOWIEDZ