Podziekowania

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Podziekowania

Post autor: Laura » 8. sty 2019, 17:28

Duzo pieniedzy, paczek etc wysylalam ludziom z forum, pieniadze tez wysylali inni...

Pare postow obdarowanych ;

Od: bujaczekowna
Do: Laura
Dziękuje Ci bardzo mocno :11:) Paczka doszła... Czekolada i resa była niepotrzebna ,ale bardzo,bardzo ,bardzo dziękuje
Na forum nie przeklinamy, nie reklamujemy stron konkurencyjnych, nie klocimy sie, nie denerwujemy innych!

:klaniam

Obrazek

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Re: Podziekowania

Post autor: Laura » 8. sty 2019, 17:28

Od: Alicja

Lauro dziś otrzymałam paczkę.Jejka jakie to wszystko jest piękne i zadbane.I jeszcze te śliczne kosmetyczki.
Słodycze są dla Szymka,mam rozumieć.
Jutro biorę się za wysyłanie,bo Diana nie podała Mi swojego adresu i Szymek.
Bardzo Ci dziękuję,mój Adaś też przesyła Tobie pozdrowienia,a od króliczków i ode mnie całuski.

P.S
Resztę biżuterii rozdzieliłam między dziewczyny.Pozwoliłam sobie wybrać jeszcze bransoletkę do naszyjnika i zegarek z delfinkami[jest taki słodki].
Na forum nie przeklinamy, nie reklamujemy stron konkurencyjnych, nie klocimy sie, nie denerwujemy innych!

Obrazek

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Post autor: Laura » 8. sty 2019, 17:29

Od: kanaba

LAURO!!!!!!!!!!!!!!!!!dostalismy paczke!!!!!!!!!!!!!!!bardzo ci dziekuje ,wogle to nie wiem jak mam ci dziekowac ,nie spodziewałam sie tylu rzeczy!!i jeszcze ta kasa!!!pozwolisz ze kupie synusiowi zabę,taka duzą żabe ,ostatnio ma bzika na punkcie zaby ,ale ma taka mała piszcząca więc ja ciagle nosi a nawet jak sie kładzie spać to żabe stawia na łózku...Natalka jest w domu,powiedziała ze pierwszy raz spotkalismy kogos kogo nie znamy a kto nam pomógł...Lauro Twój gest pozwala mi wierzyc ze jednak są dobrzy ludzie...Boze nigdy nic od nikogo nie dostalismy...bardzo ci dziękujemy.
p.s jedna para okularów jest moja...
pozdrawiam i całuje .....
ela

Obrazek

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Post autor: Laura » 8. sty 2019, 17:30

Od: Annathema

Laura, Słoneczko !!!!
Dzisiaj przyszła paczuszka od Ciebie. Dziękuję Ci w imieniu Młodego. Nie musiałaś tego robić... Jesteś wspaniałą kochaną osobą. Spisałam sobie Twoj adres... Przyda się

Tyle wspaniałości, tyle pyszności.... Rozczuliły mnie te malutkie pyszności firmy Haribo. U nas można kupic te zwykłe Haribowskie miśki, ale nie wiem na czym to polega, że te od Ciebie inaczej smakują. lepiej, intensywniej. A takich malutkich paczuszek nie widziałam Świetne są. Schowałam i będę ze sobą taką paczuszke jak będę z Krzysiem wychodzić. świetna sprawa na spacerek.
Batoniki tez zje Krzysiasty. Pozwoliłam sobie przywłaszczyć czekoladę. Pomyślałam, że sie nie obrazisz, że zjem ją z okazji Dnia Matki.

Za pieniążki bardzo Ci dziękuję. Muszę je wymienić w kantorze. Zamówiłam juz Krzysiowi takiego konika rehabilitacyjnego poprawiającego równowagę. Miała być piłka Tai Chi, ale rehabilitantka powiedziała, że jak inwestowac to lepiej w konika niż tą piłkę. Akurat na niego mi starczy. Będzie miał Konika od Cioci Laury. Dziękuję Ci ! W jego imieniu, za niego !!!! Jesteś wspaniałą kobietą. Chciałabym się do Ciebie teraz przytulić.... Stałaś mi się w przeciagu tych kilku miesięcy taka bliska....

nigdy nie bedę w stanie sie odwdzięczyć....

Obrazek

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Post autor: Laura » 8. sty 2019, 17:31

Laurko przecież to wielki wydatek.Samo kupno tych słodyczy bardzo dużo kosztuje + jeszcze wysyłka.Coś Ty nie kłopocz się kochanie.Nie żebym nie chciała,ale mnie wstyd przyjmować takie drogie prezenty.Bo ja nie będe mogła się odwdzięczyć Tobie.Dostałam od Ciebie biżuterię i za nią jestem już bardzo wdzięczna i bardzo się cieszę.

Obrazek

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Post autor: Laura » 8. sty 2019, 17:33

Ja tez lubię czekoladki.I jeszcze raz Tobie dziękuję.Naprawdę sprawiłaś mi wielką radość.Wzruszyłam się i aż się popłakałam.
Jesteś kochana. :11:)
Jak tylko paczka dojdzie dam Ci znać.

Obrazek

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Post autor: Laura » 8. sty 2019, 17:35

Laurko,dostałam dzisiaj paczkę od Ciebie.Nie wyobrażałam sobie,że aż tyle tego jest.Słodycze,kawy,korale,myszka i kotek,kubek,świeczka , kartka z życzeniami i piękny bukiecik różyczek.Perfumy są piękne,przecież to majątek kosztowało.Chciałabym Ci się jakoś zrewanżować.
Szczerze ci powiem,że popłakałam się.Nigdy nie dostałam takiego bogatego prezentu jaki dostałam od Ciebie.Bardzo Tobie dziękuję.
Już zajadam czekoladki.

Obrazek

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Post autor: Laura » 8. sty 2019, 17:38

Od: marcellus wallice
To miłe że się pytasz. Biorę to za przejaw troski, dałaś wiele razy poznać się jako osoba troskliwa i opiekuńcza. Wiesz jakie bym dał imię Aniołowi? - Laura!

Obrazek

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Post autor: Laura » 8. sty 2019, 17:40

Takich wiadomosci mialam mase, az w koncu ktos mnie uprzedzil ;

"Podarunki i posyłane pieniążki psują znajomość. Zamiast ludzi przyjaznych zyskujesz zawistników..."

I ta osoba miala racje, a ja dalej wysylam...Warto?

Obrazek

warto

Post autor: warto » 9. sty 2019, 14:01

Laura pisze:Takich wiadomosci mialam mase, az w koncu ktos mnie uprzedzil ;

"Podarunki i posyłane pieniążki psują znajomość. Zamiast ludzi przyjaznych zyskujesz zawistników..."

Warto pomagać. Dobro wraca.

Mistrz

Post autor: Mistrz » 9. sty 2019, 19:47

Laura pisze:Takich wiadomosci mialam mase, az w koncu ktos mnie uprzedzil ;

Pamiętaj Lauro, że dobra karma zawsze do Ciebie wróci. Małebserce

ODPOWIEDZ