Proszę zabrać DUCHA

duchmartwychdni

Re: Proszę zabrać DUCHA

Post autor: duchmartwychdni » 6. gru 2018, 23:04

Na innych forach są moderatorzy, którzy uniemożliwiają korzystanie z tych for.

To straszne.

Mistrz

Post autor: Mistrz » 9. gru 2018, 12:09

duchmartwychdni pisze:Na innych forach są moderatorzy, którzy uniemożliwiają korzystanie z tych for.

To straszne.
Posty typu spam lub obrażające innych zawsze są usuwane. [2uopduo_th.jpg.gif]

szpetny

Post autor: szpetny » 19. sty 2019, 00:14

2 fora nieczynne , -- w tym roku szybko sezon grypowy zawital .

Tomaszek

Post autor: Tomaszek » 19. sty 2019, 19:55

Chcieli obalic lili , znaczy wykopac ja z daministratora -chyba sie takiego buntu niespodziewala , tak ich kochala ze nawet wszystkie pw im z pisowni poprawiala , sama z siebie . I nie docenili .

Teraz Januszek zawita tu po prosbie , przymijcie go odrazu na moderatora to bedzie po rekach calowal . No chyba ze wczesniej ich wszystkich grubciu zgarnie .

kibic
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: kibic » 20. sty 2019, 13:14

Tomaszek pisze:Chcieli obalic lili , znaczy wykopac ja z daministratora -chyba sie takiego buntu niespodziewala , tak ich kochala ze nawet wszystkie pw im z pisowni poprawiala , sama z siebie . I nie docenili .

Teraz Januszek zawita tu po prosbie , przymijcie go odrazu na moderatora to bedzie po rekach calowal . No chyba ze wczesniej ich wszystkich grubciu zgarnie .
Tu nie ma moderatorów i dobrze.

duch
Geniusz
Geniusz

Post autor: duch » 20. sty 2019, 13:36

Nie przyjmiemy żadnego Janusza, który Liliannie coś ukradł. Takiego który kradnie, należy wybatożyć i wypędzić.

Dziś rano na targowisku gawiedź się zebrała i obserwowała zwierza, który skakał po dachach okalających rynek kamienic. Strażnicy Miasta orzekli że to lis, tak też ludzie krzyczeli i zdjęcia robili.

Powiedziałem im że to kuna domowa, to się tak wszyscy na mnie spojrzeli... Przypomniała mi się wówczas historia pogromu z Hiszpanii, gdzie to Matka Boska objawiła się na murze, a jeden taki brodaty przyszedł i powiedział że to jest grzyb, z brudu i wilgoci. Poszedłem sobie więc, nic więcej nie mówiąc.
...

Awatar użytkownika
Brunner
Geniusz
Geniusz

Post autor: Brunner » 20. sty 2019, 14:13

Januszek ma zaletę, nie jest klonem Liliany. To dziwak, maksymalnie 5% faceta, niezrównany mistrze w swoim fachu. Gorliwy, sprawny ozorek. Co do reszty można mieć zawsze wątpliwości. Kapitan, czy ten "drapieżnik" zwący się skorpionem... to podobno Liliana we własnej osobie.
Pojawi sie tutaj niejaki nawad i jego współwłaścicielką klawiatury... to macie tutaj niezły cyrk.
Nie wiem co się tam stało, ale ta pani (o ile naprawdę to jest „pani”), jest skrajnym antytalentem, może nawet jest dobrym, szlachetnym człowiekiem. Stworzył/ła jednak forum odpychające forum.
Jednak jeżeli tamto forum padło, to emigranci zaczną się i tutaj pojawiać, będzie wśród nich z pewnością i sama Liliana.
Jestem realistą, czyli myślę, że nasza Laura przyjmie bez wahania każdego od Lil "uciekiniera".
Sztuka się liczy. :haha
Kij tam.
Bez znaczenia.
:hejka
grzecznie się pożegnałem.

Awatar użytkownika
zibishalom
Geniusz
Geniusz

Post autor: zibishalom » 20. sty 2019, 14:25

Uciekinierów i zdrajców się wybatoży [a295.gif]
jak przyjmą z pokorą rózgi [2uzfhmu_th.jpg.gif] to zostaną,
a jak nie...? :niewiem
To cóż niech szukają dalej ! :gwizdze
[2uopduo_th.jpg.gif] [coffe.gif] [a045.gif]
La Shana Haaba bYerushalaim (one year in reconstruction's Jerusalem)

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Post autor: Laura » 20. sty 2019, 14:33

Tam oprocz cogito i beliala pisaly same klony...
Na forum nie przeklinamy, nie reklamujemy stron konkurencyjnych, nie klocimy sie, nie denerwujemy innych!

:klaniam

Obrazek

Awatar użytkownika
Brunner
Geniusz
Geniusz

Post autor: Brunner » 20. sty 2019, 14:39

Laura pisze:Tam oprocz cogito i beliala pisaly same klony...
Belial to ex Bosnam.
Skrajny nerwus.
Coguto... jak się w końcu dowiedziałem kogo to ten bosman udaje to pojąłem czemu awantury poszukal.
Coguto wróci tu na 100% i będzie się na moda kierował i pewnie mu się to uda.
I dobrze tak... lubię jego napady szału.

Awatar użytkownika
Brunner
Geniusz
Geniusz

Post autor: Brunner » 20. sty 2019, 14:40

Z tymi klonami pewnie masz sporo racji, w każdym razie często mi to powtarzano.

Awatar użytkownika
Bilbo
Pisarz
Pisarz

Post autor: Bilbo » 20. sty 2019, 23:07

Dziwne to co piszecie, bo nie wyobrażam sobie, by klony chciały zdetronizować właścicielkę forum, czyli jednak parę osób tam pisało i będzie pewnie pisać dalej, bo widziałem, że znowu jest to forum otwarte :D

Awatar użytkownika
Brunner
Geniusz
Geniusz

Post autor: Brunner » 21. sty 2019, 10:50

Bilbo pisze:
20. sty 2019, 23:07
Dziwne to co piszecie, bo nie wyobrażam sobie, by klony chciały zdetronizować właścicielkę forum, czyli jednak parę osób tam pisało i będzie pewnie pisać dalej, bo widziałem, że znowu jest to forum otwarte :D
Nie podlizuj się Lilianie.
A zresztą co mnie to.
Podlizuj się Lilianie. :oki

Mistrz

Post autor: Mistrz » 21. sty 2019, 13:39

Tomaszek pisze:
19. sty 2019, 19:55
Chcieli obalic lili , znaczy wykopac ja z daministratora -chyba sie takiego buntu niespodziewala , tak ich kochala ze nawet wszystkie pw im z pisowni poprawiala , sama z siebie . I nie docenili .

Ty zamiast gadac tu bzdury sam powinienes isc tam gdzie Twoja pani poszla i z miejsca zostala moderatorka.. [a295.gif]

ODPOWIEDZ