Lucjanie!

duch
Geniusz
Geniusz

Lucjanie!

Post autor: duch » 22. wrz 2018, 01:21

Lucjanie!

Nie zostawia się kobiety, której obiecałeś pomagać, z tak błahego powodu że duch sobie przyszedł i ot, pożartował.

Nie wiem czy to potrzebne, ale wyjaśnię tobie skąd się tam wziąłem na forum Lilianny. Nie miałem najmniejszego pojęcia, że tam jesteś. Po prostu zeszłej nocy odkryłem na skrzynce mailowej bardzo miły list od Lilianny, wysłany już dwa miesiące temu. Odczytałem go w momencie bardzo ciężkich chwil; sprawy osobiste, zawodowe. Niesamowicie mnie ten list podniósł na duchu, to i od razu zaszedłem na forum, gdzie konto miałem od dawna, jak może zauważyłeś.

Ale też pozytywnie zaskoczyłeś mnie paroma rzeczami.

Opanowałeś emocje i nie rozpieprzyłeś forum ze złości. Fajnie.

Nie próbowałeś też wykłócać się ze mną, to też dobrze. Zrozumiałeś w końcu, że jesteśmy różni i nie ma sensu żadna rozmowa ani kłótnia, żyjemy w różnych światach. To znaczny postęp wobec dawnych czasów, gdy mi kadziłeś, a o mnie mówiłeś zupełnie co innego. Każdego chciałeś zadowolić, a tak się nie da. Trzeba dokonać wyboru. Dziś go dokonałeś.

Ze szczegółów to zrozum jeszcze że "admin" na forum to taki technik i nikt więcej. Nie masz prawa wyłączać konta użytkownika na czyimś forum, na forum osoby która tobie zaufała. Nie masz też prawa nikogo oceniać, bo sam nie jesteś żadnym autorytetem i dobrze o tym wiesz. Wykonuj dobrze swoja pracę technika, to zostaniesz doceniony. W ogóle nie dotykaj guzika "banuj" ani podobnych. Zacznij się uczyć, zamiast masturbować się nad swoją wspaniałością. Coś tam już potrafisz, ale to nic wobec tego, co powinieneś potrafić, administrując nawet takim prostym forum; prostym w sensie potrzebnej wiedzy do obsługi, nie masz pojęcia jaka jest różnica wobec innego software do tworzenia webaplikacji.

Lilianna włączyła moje konto z powrotem i miała rację. Ale potem uległa twojemu twardemu postanowieniu, które tym razem trudno nazwać szantażem emocjonalnym. Moje konto jest więc z powrotem wyłączone i dobrze, bo nie powinniśmy się widywać. Uzyskałeś co chciałeś, więc nie strugaj pawiana i wracaj tam w te pędy i administruj w najlepsze. Jeśli nie wrócisz, to ja będę musiał ciebie zastąpić. A ja nie mam na to czasu. Ty jesteś już na emeryturze, jak wiesz ja nieco młodszy i nie powinienem tracić czasu na hobby. Zachowaj się w porządku i wracaj.

Moja arcymądra przemowa jest oczywiście złośliwa. Nie przejmuj się tym, każdy rozumny to widzi i puka się w czoło.
...

Awatar użytkownika
fifikse
Zasłużony
Zasłużony

Re: Lucjanie!

Post autor: fifikse » 22. wrz 2018, 09:21

po jaką cholerę łazisz na te fora?

no, że do Lilianny np. - po co?

w ogóle bzdury piszesz, tak szczerze mówiąc (ale to fajne jest).
ja już kiedyś pisałam, że te Wasze kłótnie wszelkie są "fajne" bo przecież zawsze się jakoś odnieść można, coś tam napisać "wyrażając swoje zdanie" że po czyjejś stronie stanąć można, itd. - to jest takie bardzo (nawet) w moim stylu, bo to wręcz psychologia jakaś jest (!) zrozumienie, się określenie, dostosowanie.. ;)

właśnie przed chwilą napisałam na forum Saluto - w sumie to ja nic do Niego (nadal) nie mam, więc (tak jakby) przeprosiłam, wyjaśniłam, zapytałam (?) nieważne właściwie. ale nie wiem czy to zostanie przedstawione (mój post w dziale gości, u Niego na forum tam).

Awatar użytkownika
fifikse
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: fifikse » 22. wrz 2018, 09:23

teraz też to mam - jak niektórzy tu - że post musi zostać zaakceptowany..
a wcześniej normalnie pisałam i "normalnie" się "przedstawiało" wszystko to co pisałam tu.

Awatar użytkownika
fifikse
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: fifikse » 22. wrz 2018, 09:33

tak sobie pomyślałam teraz, że to ma związek z tymi "zasłużonymi" - bo i kibic i bosman pisali, że tą moderację tutaj w tym dziale mają - ja wcześniej nie miałam, gdy bez tej rangi tutaj pisałam, a teraz, gdy jestem "zasłużona" już tak. trzeba coś tam zmienić w ustawieniach dla konkretnych grup użytkowników chyba..

Awatar użytkownika
bosman
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: bosman » 22. wrz 2018, 10:29

Wyobraź sobie Fifi, że na tych forach gdzie Ty piszesz (razem z Hei jak przypuszczam, tyle że on tam jakoś inaczej się nazywa) jestem zbanowany na starcie, czyli nie jestem zarejestrowany, ale na stronie głównej, zamiast strony pokazuje się info: "Jesteś zbanowany z powodu ...... ..... spam cy cóś".
Widocznie jestem tam persona non grata, innymi słowy troll albo jakiś inny szmaciarz. Już tu jeden pisał do mnie bluzgami w stylu saluto i gdy go pocisnąć paroma płaskimi zdaniami zrobi to na pewno jeszcze raz. Nie rejestrowałem się tutaj dla afer i wolałbym ich uniknąć tym razem, ale rozumiem to, że niektórzy nie umieją inaczej żyć. Zapewne i ten tekst wyląduje na jakimś forum i przeciągną go tam przez swój rynsztok. Mam to gdzieś.
spoko...

Awatar użytkownika
bosman
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: bosman » 22. wrz 2018, 10:33

Coś się komuś poplątało z tą akceptacją postów
spoko...

Awatar użytkownika
bosman
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: bosman » 22. wrz 2018, 10:42

test
spoko...

Heii

Post autor: Heii » 22. wrz 2018, 11:13

Eee, mnie to nie mieszaju. Pliz

Awatar użytkownika
fifikse
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: fifikse » 22. wrz 2018, 11:19

@bosman! no co Ty?!

(ja Ci już wyjaśniłam na pw).

mam nadzieję, że zrozumiane - zapomniane (też) ;))

Awatar użytkownika
fifikse
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: fifikse » 22. wrz 2018, 11:20

cholera zróbcie coś z tym no..

żeby się posty zasłużonych tak od razu bez moderacji ukazywały ;)

Awatar użytkownika
bosman
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: bosman » 22. wrz 2018, 12:14

fifikse pisze:(ja Ci już wyjaśniłam na pw).

Tak, ale tamten post napisałem o wiele wcześniej, tyle że wcięło go na długo do akceptacji. Zdążyliśmy z całą korespondencją i kiedy już nie był potrzebny (ten post) pokazał się nagle ni z gruszki ni z pietruszki razem z dwoma testowymi, również zbędnymi w tej sytuacji.
spoko...

duch
Geniusz
Geniusz

Post autor: duch » 22. wrz 2018, 12:19

Wszyscy się na mnie poobrażali za wybryki Lucjana.

Wszystko mówią że moja wina. Czy ja go adoptopowalem czy jak? Czy co ja kto ja jestem?

Co ja komu zrobiłem, to ja nie wiem.
...

duch
Geniusz
Geniusz

Post autor: duch » 22. wrz 2018, 12:20

bosman pisze:
fifikse pisze:(ja Ci już wyjaśniłam na pw).

Tak, ale tamten post napisałem o wiele wcześniej, tyle że wcięło go na długo do akceptacji. Zdążyliśmy z całą korespondencją i kiedy już nie był potrzebny (ten post) pokazał się nagle ni z gruszki ni z pietruszki razem z dwoma testowymi, również zbędnymi w tej sytuacji.
Bo od dołu klikam zatwierdzacza.

Musicie pisać a rebours antycypować czas.
...

Awatar użytkownika
bosman
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: bosman » 22. wrz 2018, 12:25

Teraz dobrze?
spoko...

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Post autor: Laura » 22. wrz 2018, 12:27

bosman pisze:Teraz dobrze?
Zle - musialam zatwierdzic.
Na forum nie przeklinamy, nie reklamujemy stron konkurencyjnych, nie klocimy sie, nie denerwujemy innych!

:klaniam

Obrazek

Awatar użytkownika
bosman
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: bosman » 22. wrz 2018, 12:29

bosman pisze:Teraz dobrze?
nie wiem jak antycypować, to zbyt skomplikowane dla takiego ignoranta jak ja.
spoko...

Awatar użytkownika
fifikse
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: fifikse » 22. wrz 2018, 12:31

test (fifiksowy ;))

Awatar użytkownika
fifikse
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: fifikse » 22. wrz 2018, 12:33

e tam, ja zakładam, że to nawet trudne nie jest - ustawienie jakieś tam takie by ci zasłużeni bez akceptacji mogli pisać tu..

;))

duch
Geniusz
Geniusz

Post autor: duch » 22. wrz 2018, 12:37

Moment, zaraz poprzestawiam, Laura mnie wystawiła zlecenie.

Nie puszcie tu nic, dopóki ja nie wrócę z targowiska miejskiego, co się właśnie zwija, a ja muszę kupić jajcy.
...

Awatar użytkownika
fifikse
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: fifikse » 22. wrz 2018, 12:57

no dobra.. też idę na zakupy i z piesem przy okazji, także spadam stąd na chwilę.

do przeczytania.

(się bezsensowny, taki ogólnotematyczny wątek z tego zrobił - no, że pozaLUCJANOWY, a do Lucjana być miało przecież ;))

ODPOWIEDZ