U nas nie ma ani jednego klona

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

U nas nie ma ani jednego klona

Post autor: Laura » 18. wrz 2018, 15:58

Czytalam na tym martwym saluto forum, ze pisal ze u nas polowa nickow to klony.

Zapewniam ze u nas klonow nie ma, a ten klamczuch saluto jeszcze cos wymysli, bo jest zazdrosny ze u niego nikt nie pisze, a u nas piszemy!
Na forum nie przeklinamy, nie reklamujemy stron konkurencyjnych, nie klocimy sie, nie denerwujemy innych!

:klaniam

Obrazek

duch
Geniusz
Geniusz

Re: U nas nie ma ani jednego klona

Post autor: duch » 18. wrz 2018, 16:04

Jak nie ma, Lucjanek osioł dardanelski co rusz tu zakłada jakieś konta, na których udaje babę.

I stąd w tej jego ograniczonej wyobraźni powstał pomysł aby mnie oskarżać że ja jestem klonem fifi and a rebours.

Ta trąba jerychońska nie widzi nic dalej niż koniec własnej trąbki.
...

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Post autor: Laura » 18. wrz 2018, 16:05

Nie Duchu on u nas nie jest jako kobieta, jezeli jest to jako ktos nowy, no ale nie klon. Klonow nie ma.
Na forum nie przeklinamy, nie reklamujemy stron konkurencyjnych, nie klocimy sie, nie denerwujemy innych!

:klaniam

Obrazek

duch
Geniusz
Geniusz

Post autor: duch » 18. wrz 2018, 16:17

Mnie to zupełnie nie interesuje jako kto on tu włazi. Niech sobie włazi. Wydaje mi się, że kojarzę które to jego konto, ale naprawdę nie mam zamiaru się nad tym zastanawiać i próbować sprawdzać.

Wystarcza mi zabawna świadomość, że on lata do kiosku kupować prepaidy i emeryturę wydaje na doładowanie, tylko po to aby tu zajrzeć.

I jaki będzie tego efekt? Myślę, że Lucjanek uwierzy w to co ja mówię (prawda, Lucjanku?) i przestanie się wydurniać z tymi prepaidami. Po czem minie jakiś czas i będzie wypisywał "ale głupki, nie mogą mnie znaleźć".
...

Awatar użytkownika
casher
Geniusz
Geniusz

Post autor: casher » 18. wrz 2018, 16:39

Asia pisze:U nas nie ma ani jednego klona
klonów nie ma, ale klaunów brakuje )))

Awatar użytkownika
bonaparte
Geniusz
Geniusz

Post autor: bonaparte » 18. wrz 2018, 17:19

casher pisze:
Asia pisze:U nas nie ma ani jednego klona
klonów nie ma, ale klaunów brakuje )))

:haha
Jestem Batmanem
^^

Awatar użytkownika
fifikse
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: fifikse » 20. wrz 2018, 17:54

dopiero sobie dzisiaj zerknęłam na tą całą Jego "ciekawą f" (wiadomo) ... tak szczerze to: jest to z Jego strony wredne trochę.. ja nie sądzę nawet, żeby On faktycznie myślał tak jak pisze (jesuu, to by trzeba było jakimś debilem być, żeby wierzyć w takie bzdury), On pisze "ot tak sobie" żeby się wyżyć jakoś. o ile jeszcze rozumiem, że facet ma żal jakiś do ducha (no wiadomo, że tam się nie-za-bardzo PANOWIE od dawna dogadywali), to mnie się czepiać nie powinien, bo w sumie nie ma (nie miał) powodu. ja nawet podkreślałam, że w jakimś sensie Go "lubię" no że "sympatią darzę" - bo przecież MI KONKRETNIE nic złego nie zrobił, a nawet miły był - do teraz.

od TERAZ nie bardzo już.

pisze ten cały LUCJAN takie bzdury, że się odnieść w ogóle nie sposób, ale nawet nie o tym ja.. mnie w sumie uderzyło coś innego: ten "schizofreniczny styl" ... facet tutaj, jak sądzę, konto ma (lub miał - albo korzysta z cudzych, np. z konta Rybaka - wybacz Rybak, ale teraz mnie "lekko" wnerwiliście, więc sorry), więc się facet (Lucjan) odnosi do tego o czym pisałam. nawet jeśli chce atakować ducha (bo zakładam, że to - czyli że On-duch - jest głównym celem ataku), to pomimo wszystko atakuje MNIE, odnosząc się do tego o czym ja pisałam..

no więc: ja sobie mogę pisać o jakichś "schizach, prochach, zaburzeniach, psychozach" itd. bo to jest MOJE (po prostu), ale nie bardzo sobie życzę by jakiś tam Saluto się do tego odnosił, w dodatku jako jakiś tam (cholera wie) pseudopsychiatra.. no i żeby się jakiegoś "schizofrenicznego stylu pisania" doszukiwał.. bez przesady.

ja zakładam, że On moje posty czytał - Oni wszystko przecież czytają.
nie atakuje się ludzi jakimiś słabościami.
tzn. no niby można, no ale..
WREDNE TO i tyle.

no wybacz LUCJAN.
jesteś moim wrogiem.

kibic
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: kibic » 20. wrz 2018, 21:20

Pseudopsychiatrą to ja mogę być, mnie się boją nawet czepnąć. Cholera, my cię tu z doła wyciągamy, a ty potem łazisz po jakichś forach po to aby w te doły włazić. W realu jak niegrzeczne dziecko po dupie byś rózgą dostała.

duch
Geniusz
Geniusz

Post autor: duch » 20. wrz 2018, 21:41

Nie był miły, tylko przymilny.

Poczuł się zagrożony, gdy przyszłaś ze mną na forum montecristo. To są normalni ludzie, którzy traktują go z szacunkiem. Może jedyne takie miejsce, w którym bywa.

On nie rozumie, że nie robiłabyś tego samego co ja, czyli nie obśmiewałabyś go. Lucjanek całe życie musi stać za czyimiś plecami. Jemu się nie mieści w głowie, że istnieją ludzie, którzy tak nie robią, którzy mają swoje zdanie i swoje robią.

To rozpaczliwa potrzeba akceptacji. Przytul go czy coś.
...

Awatar użytkownika
fifikse
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: fifikse » 20. wrz 2018, 21:52

@kibic

nom :))

kocham Cię (ja tak wszystkim właściwie pisałam, że "kocham" - bo wszystkich tutaj prawie "kocham" w sumie, ale każdego z innego powodu.. jakby się tak zastanowić.. Ty masz takie najbardziej psychologiczne podejście w sumie - jest w Tobie jakaś tam taka "życiowa" mądrość - doceniam to).
thx.

@duch, ja dziś pisałam na montecristo, tzn. napisać coś chciałam i wszystko do "akceptacji" poszło - w sensie, że nic nie zostało akceptowane/przedstawione.. bo ja się chciałam odnieść do tego co mi Pestka napisała (nie wiem co, bo "dostępu brak")

ONI WSZYSCY MYŚLĄ ŻE JA JESTEM TOBĄ - jesuu, bezsens w ogóle..

Awatar użytkownika
MarcinUK
VIP
VIP

Post autor: MarcinUK » 20. wrz 2018, 22:12

Ja jestem klonem Pestki. True story, słowo harcerki.

Awatar użytkownika
fifikse
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: fifikse » 20. wrz 2018, 22:14

ja już byłam klonem Lilianny, a teraz klonem ducha jestem - true story ;)

duch
Geniusz
Geniusz

Post autor: duch » 20. wrz 2018, 22:26

fifikse pisze:
ONI WSZYSCY MYŚLĄ ŻE JA JESTEM TOBĄ - jesuu, bezsens w ogóle..
To z innego powodu. Gdy ja zaczynam strugać pawiana z odchodzeniem z forum, to Maestro zaczyna zabezpieczać forum przed moimi wpływami.

To bardzo dobry chłop i mądry, ma wielki ładny dom a żonie kupił tego najładniejszego Lexusa, ale on błędnie uważa że ja potrafię dostać się do panelu admina i sam siebie zbanować. Już dałem sobie spokój z tłumaczeniem, że ja wcale nie jestem magikiem i przede wszystkim nie zamierzam robić niczego takiego.

Teraz to i tak spokój, bo kiedyś to takie dwie blondyny ciągle go podjudzały: duch już tam wszystko ma, on wszystko potrafi, hi hi ha ha i tenże im we wszystko wierzył.

No i on myśli że ja wezmę twoje konto i się tym kontem włamię i dlatego zablokował, myśli że to cokolwiek pomoże. On wie, że nie jesteś mną, ale uważa że działamy w zmowie i w porozumieniu, względnie zrobisz dla mnie wszystko, on uważa że ja mam wpływ na kobiety.
...

duch
Geniusz
Geniusz

Post autor: duch » 20. wrz 2018, 22:37

A, no i Maestro jest autentycznym antysemitą jakich mało; on jest święcie przeświadczony, że Żydzi chcą mu ukraść wszystkie pieniądze, których ma dużo. Mnie też podejrzewa. Właściwie to on wie, że ja to chcę zrobić.

Wiele tłumaczy, że on żyje w takim kraju, o którym każde amerykańskie wie, że trzeba ich powystrzelać, taki plan był w South Park. Mówią tam w języku którego nikt nie rozumie: w starożytnym dialekcie francuskiego, piją syrop z drzewa i smażą na rożnie burunduki, które nazywają chippendejsami, czy jakoś tak. Oni nie są normalni.
...

Awatar użytkownika
fifikse
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: fifikse » 20. wrz 2018, 22:42

no dobra, to ja jako antysemita się podpisuję tu..
antysemitystka raczej.

na jedno wychodzi w sumie..

..no, ze głupi jest :)

ja chciałam do Pestki napisać - że coś Jej odpisać chciałam, a tu blokada jakaś..
co to za forum, że ja gdzieś tam coś tam pisałam, a później dostępu do własnych postów mi brak (?)

cokolwiek by "Maestro" nie myślał - myśli bezsensownie, myśli źle..

mówiłam, że najlepsze forum to te ASIUNI jest :))

duch
Geniusz
Geniusz

Post autor: duch » 20. wrz 2018, 22:47

Mnie właśnie całkowicie zablokował i jak widzisz, uruchomił animowane Mikołaje. To typowy sam środek szajby, której dostaje cyklicznie. Ja się już przyzwyczaiłem.

Kończy się zawsze tak samo: ja dzwonię do Zuzi, żeby mu coś powiedziała i Zuzia mówi Maestro, żeby się uspokoił.
...

Awatar użytkownika
bosman
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: bosman » 20. wrz 2018, 22:50

Wydało się, Fifi jest antysemitystyczką..
spoko...

Awatar użytkownika
fifikse
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: fifikse » 20. wrz 2018, 22:50

hehe :P
no widziałam te Mikołaje..
sobie myślę, że coś nie tak jednak, bo to przecież jeszcze trochę..

no ale ja rozumiem wszelkie zaburzenia psychiczne - żeby nie było, że nie.

(pominęłam więc ;))

Awatar użytkownika
bosman
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: bosman » 20. wrz 2018, 22:52

antysemitystyczka :niewiem
spoko...

Awatar użytkownika
bosman
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: bosman » 20. wrz 2018, 22:53

dlaczego mi odsyła posty do akceptacji moda?
spoko...

ODPOWIEDZ