Witam

salut

Witam

Post autor: salut » 6. wrz 2018, 00:41

Asia... doradzam po dobroci ale zrobisz, jak uważasz.
Ucisz tego kretyna, któremu przywdziałaś czerwony kubraczek... albo ja ciebie uciszę powtórnie.
Zapisz to sobie, opraw w ramki i powieś nad łóżkiem, żeby nie było później płaczu, iż jesteś
niewinna i o niczym nie wiedziałaś...etc.

To twoje forum i jesteś winna, gdyż odpowiadasz za to, co ten kretyn naćpany smaruje... a z nim policzę
się już osobno.

Nie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
fifikse
Zasłużony
Zasłużony

Re: Witam

Post autor: fifikse » 6. wrz 2018, 01:16

o! ktoś Ty?

w podpisie (nicku) "salut" więc skojarzenie z Saluto, choć raczej nie sądzę.. no ale z drugiej strony, to ja Was aż tak nie znam, więc i się mylić mogę ;) mnie to tam kręci - te Wasze wojenki forumowe.. lubiłam Saluto, jak już pisałam, ale w ogóle nie wiem do kogo ja teraz piszę.. dziwne to..

a duch jest mniejszym ćpunem niż ja!

tzn. "mniejszym" w sensie zależności (od specyfiku) jako takiej..
nikt mnie nie pobije w ćpaniu!
tzn. ja ducha teraz bronię!
no i siebie oczerniam!

gdzieś już pisałam, że masochistką jestem - no i nikt moich masochistycznych potrzeb nie zaspokaja, no.. ;))

pozdrawiam również i też :))

duch
Geniusz
Geniusz

Post autor: duch » 6. wrz 2018, 02:07

No popatrz, a tak ładnie o mnie pisałeś na swoim forum i na innych forach: że taki duch mądry, że taki dobry język, że ach och. Co się zmieniło? Kiedy kłamiesz? Czy teraz czy wtedy, gdy tak dobrze o mnie mówiłeś? Chyba pogubiłeś się, Lucjanie. Szkoda, bo to było dla mnie miłe. Lubię komplementy; jak każdy. Naprawdę lubię, to nie jest żadna ironia. Było dla mnie bardzo miłe, gdy pochwaliłeś moje, można rzec: opowiadanie, zamieszczone na forum montecristo. Dziękuję.

Dużo nam o sobie opowiedziałeś. O ciężkim dzieciństwie w bidulu, o tzw. patologii społecznej i jeszcze innych rzeczach drastycznych, których nie trzeba tu przywoływać. Dla mnie niewyobrażalne, nie do pojęcia co przeszedłeś. Inny świat. Mimo tego: żyjesz, masz rodzinę, masz wypracowaną emeryturę, jesteś już dziadkiem.

Ale ukradłeś pieniądze. I jeszcze chciałeś abym przytaknął, że nic się nie stało. Mogłeś przynajmniej milczeć, a nie mnie wciągać w to bagno.

Kolejna rzecz, czym tu Asię straszysz? Że "uciszysz", powiadasz. Czym się chwalisz... że kobieta Tobie zaufała, dała hasło do forum, a Ty jak debil skończony pokasowałeś zawartość i oprogramowanie, z kretynami po nocy wypisując "Heil Hitler". Pochwaliłeś się wnuczce tym co zrobiłeś? Może idź do szkoły na wywiadówkę i tam opowiedz? Nie? Dlaczego? Bo jednak wiesz w głębi duszy, że to zachowanie patusa, menela, czyli ludzi od których ledwo uciekłeś.

Ja wiem, że nie jesteś głupcem i że miałeś pewną refleksję po tym co zrobiłeś. Ale z dwojga możliwości wybrałeś okłamanie samego siebie i potakiwanie głupców, pogłaskanie po pleckach.

Ze mną w ogóle nie masz o czym rozmawiać, zupełnie zbyteczne jest twoje zajmowanie się moją osobą. Mnie absolutnie w żaden sposób nie skrzywdziłeś; ja w ogóle nie mam do Ciebie o nic żalu czy najmniejszej pretensji. Ty chłopie napraw co zrobiłeś innym ludziom, zapłać za to. I dalej nie chodzi o mnie; jakbyś zdołał naprawić swoje błędy, to ja wcale nie muszę o tym wiedzieć, nawet nie powinienem wiedzieć.

Gdy naprawisz i zobaczysz, że ja dalej coś o Tobie pomrukuję, to będziesz wiedział, że duch nie ma racji. Sam będziesz wiedział; zrozumiesz że opinia innych jest nieistotna, przestaniesz tak rozpaczliwie zabiegać o uznanie.

Liczy się tylko zdanie tych, których skrzywdziłeś i jeszcze Kogoś, kto dokona wyceny twoich czynów, gdy nie naprawisz krzywdy i nie uzyskasz przebaczenia.

Tymczasem możesz mi tu nawypisywać co chcesz, grozić, szkodzić i nasłać stu kanalarzy, tych twoich koleżków, koleżeństwa w wieku emerytalnym, a ja i tak będę miał to głęboko wiesz gdzie. Bo ja nic Tobie złego nie zrobiłem.
...

duch
Geniusz
Geniusz

Post autor: duch » 6. wrz 2018, 02:19

Skoro już mamy kolegę Lucjano z głowy, to można zająć się innymi rzeczami.
fifikse pisze:
a duch jest mniejszym ćpunem niż ja!

tzn. "mniejszym" w sensie zależności (od specyfiku) jako takiej..
nikt mnie nie pobije w ćpaniu!
tzn. ja ducha teraz bronię!
no i siebie oczerniam!
Po chwilowym zauroczeniu ponownym odkryciem narkotyków - ponownym po młodzieńczych eksperymentach w zesżłym wieku - doszedłem jednak do słusznego wniosku, że to już nie to zdrowie, bo jak mówi syn Dawida, Salomon:

Na wszystko jest wyznaczony czas – czas na każdą sprawę pod niebiosami: czas rodzenia i czas umierania; czas sadzenia i czas wykorzeniania tego, co zasadzono; czas zabijania i czas leczenia; czas burzenia i czas budowania; czas płaczu i czas śmiechu; czas lamentowania i czas pląsania; czas rozrzucania kamieni i czas zbierania kamieni; czas uścisków i czas wstrzymywania się od uścisków; czas szukania i czas uznawania czegoś za stracone; czas zachowywania i czas odrzucania; czas rozdzierania i czas zszywania; czas milczenia i czas mówienia; czas miłości i czas nienawiści; czas wojny i czas pokoju.

Tak więc porzuciłem owe rozkosze i nawet ukułem hasło propagandowe: NARKOTYKI SĄ DLA PEDAŁÓW, którym to hasłem próbowałem zainteresować Ministerstwo Edukacji i Wychowania Młodzieży, niestety bez rezultatów, tam jakieś lewaki siedzą, bo mi powiedziały że to napaść i że policję mogą wezwać. Ale też nie zdziwię się jak kiedyś zobaczę moje hasło na plakatach, ale tantiem nie zobaczę. Takie życie.
...

kibic
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: kibic » 6. wrz 2018, 07:59

Ten salut, to saluto, pomponik czy jeszcze ktoś? Duchu nie powinieneś się obrażać za kretynie. Ja bym się nie obraził. Tam jest w tym poście groźba, a to świadczy o tym że piszący sra w gacie ze złości. To jakiś mały człowieczek.

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Post autor: Laura » 6. wrz 2018, 12:28

fifikse pisze:o! ktoś Ty?
To jest ten sam saluto o ktorym myslisz - straszny czlowiek.
Na forum nie przeklinamy, nie reklamujemy stron konkurencyjnych, nie klocimy sie, nie denerwujemy innych!

:klaniam

Obrazek

Awatar użytkownika
bosman
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: bosman » 6. wrz 2018, 12:43

Dla mnie raczej śmieszny człowiek. W środku nocy wrzuca na cudze fora jakieś żądania poparte groźbami przedszkolaka. Straszny pieniacz raczej.

:barek
spoko...

duch
Geniusz
Geniusz

Post autor: duch » 6. wrz 2018, 12:50

Saluto (Lucjan) i Brat Pomponik to dwie różne osoby.

Ów Saluto to ten jegomość, który w zeszłym roku skasował forum. Pamiętasz zapewne. Dostał od Asi hasło admina, bo zaoferował się pomóc, po czym porozdawał to hasło jakimś bęcwałom i poniszczył wszystko, wpierw wypisując wszędzie DUPA, HEIL HITLER i takie tam.

Do tego przechwalał się że ukradł tzw. zrzut bazy danych, czyli całą treść forum w każdej przestrzeni (posty, metainformacje, także wiadomości prywatne). Jest to funkcjonalność oprogramowania dostępna jednym kliknięciem w tzw. panelu admina. Przechwalał się, że czyta wszystko. Moim zdaniem prawdę mówi, że ukradł, ale wątpię aby potrafił ten plik odczytać :P Nie posiada on żadnych większych umiejętności, to typowy klikacz, w dodatku partacz.

Z ciekawostek: po tym swoim "wyczynie" uznał że jest informatykiem, ze specjalnością haker. Oferuje swoje usługi wszystkim znajomym prowadzącym fora. Oferuje to mało powiedziane, on jest natrętny, namolny jak mucha jesienna. Wczoraj dowiedziałem się że już trzy fora rozpierdzielił; kilka dni temu ostatnie, prowadzone przez byłego forumowicza stąd. A jak jedno rozwalił to sam widziałem, z rok temu, temu biednemu Grubemu (Krzyś) nastręczył się, że jest doskonałym grafikiem i przez brak umiejętności wypierdzielił mu całe forum, co ten chory biedny chłopak dla garstki przyjaciół robi.
Myślę, że podłożem jego nastręczania się jest po pierwsze potrzeba dowartościowania, po drugie próby kradzieży danych.

I tak dużo można by pisać co ten człowiek jeszcze popsuł. Przez niego nie można zaktualizować bieżącego forum, bo Johann nie zaufa już żadnemu Polakowi, nie chce dać haseł do plików serwera - i słusznie, ja mu się wcale nie dziwię. Przez takiego durnia starego kolejny Niemiec ma nas, Polaków, za kurwów i złodziejów, za mendy łonowe. Echh...

Kradzież pieniędzy to jeszcze zupełnie osobna sprawa...

Żadnych zgłoszeń do organów ścigania nie było. Personalia są znane, dowody są, ale wiadomo: czas, uciążliwość. Niemniej jestem absolutnie przekonany, że niszczenie własności to jeden czym karalny, kradzież bazy danych przestępstwo z innego paragrafu, i tak dalej, także mam pełne prawo nazywać Saluto złodziejem. Może sobie mnie pozwać do sądu, jeśli uważa inaczej.

Personalia w tajemnicy, bo jednak niszczyć człowieka... nie. To za dużo.

Najlepiej byłoby gdyby naprawił, co zniszczył. Myślę że przeprosiny oraz wpłata na Caritas czy WOŚP załatwiłaby sprawę. Zobaczymy czy jest do tego zdolny.
...

Awatar użytkownika
bosman
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: bosman » 6. wrz 2018, 13:01

Hee.. to może i mój komp. skasuje. Ooo to byłoby niedobrze, bo drugi służy do innych zadań i nie mógłbym już na Elfy wchodzić. Ale prędzej bym się tego spodziewał niż wpłaty na caritas [kaplan.gif]
spoko...

duch
Geniusz
Geniusz

Post autor: duch » 6. wrz 2018, 13:03

Te jego groźby wcale nie są śmieszne. Ja się ich lekko obawiam.

Dlaczego?

Otóż patusy są pierwsze do latania na policję i pełnej współpracy, zawsze. Normalny człowiek policji unika, to ostateczność, a gdy już trzeba, to przedstawia rzecz uczciwie, z godnością. Natomiast patus posunie się do wszystkiego: będzie kłamał bez żenady i co najważniejsze bez żadnej autorefleksji. To zachowanie takiego małego Cyganiocha, któremu kopa w dupę zasadzisz, a ten ściągnie portki, pokaże że go we wrzód ropiejący kopnąłeś i daj pieniądza, daj.

A Temida jest ślepa.

Potwierdzi to każdy policjant, prokurator czy sędzia. Oni to widzą co dnia. Człowiek uczciwy powie: tu mnie skrzywdzono, a tu sam zawiniłem. U patusa jest tylko to pierwsze, rozbuchane do niesłychanych rozmiarów i poparte rozumowaniem karalucha.

Każdemu z Was życzyłbym mieć za przeciwnika na przykład rasowego gangstera niż polskiego gównozjada z dziada pradziada. Z tym pierwszym zawsze można dogadać się i pośmiać się, a na tego drugiego w sądzie człowieka takie obrzydzenie weźmie, że sam się przyzna: tak, do dupy mu nakopałem gnojowi, proszę mnie skazać i skończyć tę sprawę, bo mi niedobrze jak na niego patrzę.

Tfu!
...

duch
Geniusz
Geniusz

Post autor: duch » 6. wrz 2018, 13:38

Asi wysłał Lucjanek na maila groźby, żeby mnie Asia "uciszyła".

A dupa!

Złodziej jesteś Lucjanie! To komplement, bo złodziej to szlachetna profesja, nie bardzo pasuje do kogoś, kto okrada znajomą kobietę, która mu zaufała.

Ty jesteś kanalarz, nie złodziej. Mały, chciwy Lucjanek, co wyciąga babci z portmonetki dwa złote.
...

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Post autor: Laura » 6. wrz 2018, 17:46

Oto co dostalam od saluto teraz ;

Ok. wybrałaś... twoja wola i chyba jesteś świadoma, że publicznie pozwalasz
szczekać temu przybłędzie?

Zrobiłem skany bo to publiczny dział Pokój Gości... dalej sprawę poprowadzą
inni
ludzie, którzy są specjalistami w tej dziedzinie.
Ja tylko jeszcze napiszę parę słów na Serwer twego znajomka i tu na forum
również Site Admin... więc jest także współwinny i żeby nie był zaskoczony
jak będzie musiał sprzątać po tobie ze dwa miesiące... heh

Ja ci zrobię darmową Reklamę nie tylko w Necie tu w pl. ale zabłyśniesz też
w de.
oraz twojej okolicy... bo chyba jeszcze mało cię znają.

Mam czas... dużo czasu... i co prawda zamierzałem już skończyć raz na
zawsze tematy
bagienne, ale widocznie tobie brakuje tych klimatów i tęsknisz za sensacją.

Chyba pora zebym to zglosila policji?
Na forum nie przeklinamy, nie reklamujemy stron konkurencyjnych, nie klocimy sie, nie denerwujemy innych!

Obrazek

Awatar użytkownika
fifikse
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: fifikse » 6. wrz 2018, 18:00

Asiulka! :)

TY się nie przejmuj tym wszystkim..

no bo co ONI wszyscy mogą (?!)

ja nawet nie o Saluto w tej chwili

(jak już kiedyś pisałam - ja akurat Saluto największą sympatią z całej tej BANDY przeciwnych Tobie darzę :))

no ale to są, za przeproszeniem, i nikogo nie urażając, BZDURY jakieś ..

co ONI mogą?!

no nic w sumie, Asia!

Ty się nie przejmuj więc!

zostaw to wszystko
w sumie to ja bym to jednak odbierała w ten sposób, że WYJĄTKOWO WAŻNA JESTEŚ..
..skoro się tak bezustannie czepiają ;))

zostaw to, Asiulka!
nie Twój problem w sumie..

Awatar użytkownika
bosman
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: bosman » 6. wrz 2018, 18:20

Nie mam nic osobistego do jakiegoś człowieka, którego nie znam, nie zaszkodził mi, ani w ogóle mnie nie interesuje. Widzę jednak jego nastawienie do forum, na którym wspólnie piszemy, groźby i zapowiedzi prze-nieciekawych działań, przy czym to wszystko w atmosferze agresji, zniewagi i totalnego olewania nas wszystkich. Jeżeli tacy są dobrzy ludzie, to mnie nie po drodze - jestem ten zły.
spoko...

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Post autor: Laura » 6. wrz 2018, 18:34

Jesli on skasuje nam forum, policja zajmie sie nim, juz podalam wszystko do policji.

Obrazek

Awatar użytkownika
fifikse
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: fifikse » 6. wrz 2018, 18:47

nie skasuje chyba..

(chociaż nigdy nic nie wiadomo..)

ONI NA PEWNO TUTAJ SĄ
to jest jasne - to jest fakt właściwie - bo przecież zawsze wiedzą co kto pisze itd.. także może się bardziej trzeba postarać "wyłapać" tych wszystkich "szpiegów" tych "lewych" takich ;) forumowiczów.. no wiadomo ;) no ale w to już nie wnikam. w sumie rozumiem, że to trudne być może - że wlaściwie każdy sobie może założyć jakieś tam konto pod jakimś tam nickiem, no i IP też łatwo jest zmienić - w sensie, że pisać z komórki można (na przykład) itd..

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Post autor: Laura » 6. wrz 2018, 19:05

fifikse pisze:
ONI NA PEWNO TUTAJ SĄ
.
Sa, sa - ja sie nigdy na ich fora nie pcham, a oni na moje zawsze.

Obrazek

Awatar użytkownika
bosman
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: bosman » 6. wrz 2018, 19:17

Wygląda jakby miał jakiś uraz osobisty do Ducha, ale to nie upoważnia do zakładania tematu ze zniewagami i groźbami na wstępie. Ma swoje forum, więc może to podejście konkurencyjne daje taki bodziec, ale powyżej pewnej normy konkurencja zmienia się w psychozę. Być może coś kiedyś bardzo ubodło człowieka, że tak bezpardonowo zapowiada zniszczenie. Niestety groźby tego rodzaju są niezgodne z prawem. O zwykłej ludzkiej przyzwoitości nie wspominając. Bardzo dobrze, że jest ktoś taki jak Duch, co odważnie i stanowczo potrafi się określić nie przebierając w słowach. Inaczej takie dziwne typy nie pozwoliłyby nam oddychać.
spoko...

Awatar użytkownika
fifikse
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: fifikse » 6. wrz 2018, 19:49

Asia pisze:
fifikse pisze:
ONI NA PEWNO TUTAJ SĄ
.
Sa, sa - ja sie nigdy na ich fora nie pcham, a oni na moje zawsze.
dlatego, tak jak już mówiłam, Ty popatrz na to w ten sposób, że w ich oczach jakimś BOGIEM forumowym ;) być musisz, skoro tak się tutaj pchają, skoro wszystko właściwie do Ciebie i do Twojego forum odnoszą.. jesteś KIMŚ (w calym tym forumowym świecie) WYJĄTKOWYM.

jakkolwiek by to glupio nie brzmiało - jest to FAKT.
ASIA wraz z forum elfów do HISTORII wręcz (forumowej oczywiście ;)) przejdzie.
czy WAM SIĘ TO PODOBA CZY NIE.

zaakceptujcie to, że nikim w sumie (w porównaniu z ASIUNIĄ) nie jesteście
tzn. tak w świecie wirtualnym
i AMEN!

ależ mnie obsmarują teraz... ;)

Awatar użytkownika
bosman
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: bosman » 6. wrz 2018, 20:04

Ulżyło mi teraz. Powaga, bo staram się jak tylko można pozostać nikim, a to nie takie łatwe.
spoko...

ODPOWIEDZ