Saluto skasowal mi 3 fora na zadanie lilianny

Awatar użytkownika
kurdi
Zasłużony
Zasłużony

Re: Saluto skasowal mi 3 fora na zadanie lilianny

Post autor: kurdi » 11. kwie 2018, 17:33

Jak Saluto w końcu zdechnie, to wtedy damy mu spokój. Ale na razie żyje i sieje spustoszenie w internecie, nie możemy na to pozwolić!!

Pestka
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: Pestka » 11. kwie 2018, 18:12

kurdi pisze:Jak Saluto w końcu zdechnie, to wtedy damy mu spokój. Ale na razie żyje i sieje spustoszenie w internecie, nie możemy na to pozwolić!!

A co on Ci zrobił? Zastanów sie czy to warte, aż takich emocji.

Awatar użytkownika
Perkun
Geniusz
Geniusz

Post autor: Perkun » 11. kwie 2018, 19:08

kurdi pisze:Jak Saluto w końcu zdechnie, to wtedy damy mu spokój. Ale na razie żyje i sieje spustoszenie w internecie, nie możemy na to pozwolić!!
Co zamierzasz w tym temacie zrobic Kurdi, jak chcesz mu nie pozwolic, nakrzyczysz na niego ?
Gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.[/u] Nnnn
Josef Szwejk
https://www.youtube.com/watch?v=hSTIi23R6Ys

Awatar użytkownika
kurdi
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: kurdi » 11. kwie 2018, 19:21

Codziennie modlę się o śmierć dla gnoja i mam nadzieję że me życzenie w końcu się spełni. A potem odnajdę osobiście jego grób w Inowrocławiu i go zbezczeszczę!

duch
Geniusz
Geniusz

Post autor: duch » 11. kwie 2018, 20:49

Saluto zakazał niżej podpisanemu oraz kurdiemu posiadania konta na swoim forum, choć wcale tam konta nie mieliśmy, ale jakbyśmy chcieli mieć, to mamy zakaz.

Muszę przyznać, że aż tak to nigdy w życiu mnie z żadnego forum nie wyrzucili. Uważam to za moje duże osiągnięcie, moje i kurdiego, bo zespołowo tego dokonaliśmy, choć wcale nie było między nami zmowy.
...

duch
Geniusz
Geniusz

Post autor: duch » 11. kwie 2018, 20:51

Na wszystkie inne fora post-Laurowe za to dostałem zaproszenie, tutaj - potajemnie, w tajemnicy przed Laurą.

Po czym zewsząd mnie wyrzucili, bo wszędzie mówiłem że kocham Laurę i każdy ma przyznać, że tylko Laura.
...

ODPOWIEDZ