Przestroga - uwaga na bloga brata

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Przestroga - uwaga na bloga brata

Post autor: Laura » 30. kwie 2017, 09:42

Brat kiedy zostal wyrzucony z mojego forum (z hukiem!), za to ze za moimi plecami kombinowal jak mi rozwalic forum (a byl adminem wtedy u mnie) zalozyl o mnie i o forum bloga i oszukuje tam ludzi, wyrywa z kontestu zdania i doprawia co mu pasuje zeby mnie zniszczyc i zeby zniszczyc moje forum.

Caly czas siedzi na moim forum roznymi nickami - ten czlowiek nie ma co robic.

Nie wierzcie w to co on tam pisze - to same klamstwa !!!
Na forum nie przeklinamy, nie reklamujemy stron konkurencyjnych, nie klocimy sie, nie denerwujemy innych!

:klaniam

Obrazek

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Re: Przestroga - uwaga na bloga brata

Post autor: Laura » 30. kwie 2017, 09:44

Kilka wypowiedzi forumowiczow z Elfow ;
Mgiełka pisze:Zapraszam do ciekawej lektury - Kim jest Tuman Brat i jego szambo w postaci bloga.

Trzeba wyjatkowo wprawnego oka, żeby rozpoznać styl netowych tchórzy, poukrywanych na bloku - jako anonimy. Tym bardziej, że nicki zmieniają częściej niz prostytutki gacie. W ten sposób atakuja tam najwieksze szuje, bo anonimowośc daje im pozory bezpieczeństwa i spokojnie przemycają parszywe kłamstwa.

Ja nie zamierzam sie ukrywać jak te netowe szczury. Biorę pełna odpowiedzialność za wszystkie swoje wypowiedzi i mogę uzasadnić i poprzeć dowodami każdy post wychodzący spod mojej ręki. Nigdy nie pozwolę na chamskie manipulacje moimi wypowiedziami jakich dopuszcza sie brat pod wpływem kilku degeneratów.
Kiedy cham nazywa mnie kur.wą, nie zamierzam sie temu bezczynnie przygladać i najczęściej odpowiadam tym samym. Ale klamliwy administrator bloga nie daje tam szansy na tłumaczenia, woli usuwać lub manipulowac wypowiedzi dla uciechy i poklasku gawiedzi.
A kim sie tam otacza?
Jednym z głownych napędzajacych to szambo jest niejaki Al-Hadzi zmieniajacy nicki w zaleznosci od sytuacji. Mozecie go spotkac jako Przechodnia, Wedrownika i rownie stoickie nicki. Ale to tylko pozory, bo pod nickiem wzbudzajacym zaufanie kryje sie najwiekszy cham jakiego zna historia netu. To wulgarny, nie przebierajacy w słowach stary komuch na emigracji. Uciekł z kraju kiedy ten był w najwiekszym kryzycie, tam dorobił sie na zlewozmywaku a teraz zdalnie steruje Polakami narzucajac im wlasne postkomunistyczne poglady. Na poczatku jest miły co niejednego moze zmylić, ale wystarczy miec własne zdanie, albo sprzeciwić sie jego namolnym propozycjom... żeby poznac kim jest naprawdę.

Drugą donosicielka na blogu, jest znana wiekszosci curara vel pendolino - na jej chamstwie wiekszosc poznala sie tu na forum. To inteligencja polska, ktorej słowo zjob to najczesciej uzywany epitet wobec innych uzytkowników. Ta wyjatkowo zawistana prostaczka jest machiną napedzajacą ludzi do nienawisci. Wypowiada sie na blogu jako anonim udajac kilka osób co stwarza pozory masowej dezaprobaty i ma słuzyc zniszczeniu uzytkownika. Na dyzurach nocnych zamiast zajac sie pacjentami, tworzy chore krucjaty w necie i jest w to bardziej zaangazowana niz w leczenie umierajacych pacjentow. Oferowała adminowi nawet własna dupę, za usuniecie jednego z niewygodnych uzytkowników . To dopiero poswiecenie dla dobra internetu.

Feniks - wazelina alhadziego. Wpada zawsze jak jej gach przez zapomnienie okaze swoje prawdziwe oblicze . Wtedy biega aby usunieto dowody chamstwa tego podłego człowieka. Totalna hipokrytka, bo nie reaguje jak ten komuch nazywa kobietę kur.ą, ale natychmiast sie ujawnia z histerycznym moralizowaniem , kiedy broniąc sie przed bezczelnym atakiem - napisałam to że k.rwą była twoja żona nie oznacza, że wszystkie kobiety są takie.
Mafia uznała to za profanację. Tylko ludzie o ptasich mózgach moga nie dostrzegać sensu w obronie. To tak jakby gwałconej zarzucić chamstwo w skopaniu jaj gwałcicielowi.

Tacy ludzie udzielaja sie na blogu, niszczac opinie obcych im ludzi. Kłamstwa i dokopywanie sprawia im dzika przyjemnośc. Cała ta sytuacja jest niebezpieczna poniewaz ci ludzie maja podwójne osobowosci.
Apeluje do wszystkich rozsądnych ludzi, nie wierzcie tej patologii, miejscie swoje wlasne zdanie nie dajcie sie wykorzystac netowym modliszkom.
To oni stworzyli patologiczna koalicję, dopuszczaja sie wrednych kłamstw, a nawet włamania na konto użytkownika, aby zaocznie usunać mnie ze znajomych. Mam juz potwierdzenie takiego zachowania. To jest szczyt netowego chamstwa i zbydlecenia. Jak ktos taki moze wydawac opinie o innych.
Sadzac po tym jak mnie potraktowano, uwazam że cała nagonka na Laure (Asie) to ukartowana akcja chorych z nienawisci ludzi.
A pozostałych wkrecił brat w swoja parszywa gre- klamstwami i manipulacją.
Nigdy nasz bajkopisarz nie wyjasnił klamstw, że jestem Laurą (Asia), chociaz kilka razy wspominałam o tym. Teraz przyjmuje to za normę, wrzucił lakoniczny tekscick że sie wyjasniło ale nigdy nie przeprosił swoich czytelnikow, że ich okłamał.

Na blogu gnoi się ludzi do siódmego pokolenia i nie dają im szansy obrony. Tu nikt nie usuwa postów wyjaśniajacych podłe działanie tych ludzi. W ich wykonaniu to nie sa pyskówki , to sa poważne bezczelne oskarżenia, które uderzaja w konkretne osoby, a juz wykorzystywanie fotek bez zgody własciciela, osmieszanie ludzi niepełnosprawnych , ujawnianie adresów mailowych i manipulowanie wypowiedziami i faktami, świadczy o moralnym dnie tych ludzi.
Ktos kto posuwa sie do tak podłych zagrywek - przy każdym spojrzeniu w lustro powinien pluc sobie w swój wredny pysk.

Twardzi ludzie potrafia odeprzeć te podłe ataki, ale co bedzie jesli zwyrodnialcy trafia na kogoś słabszego? Czy wezmą odpowiedzialność za ewentualna tragedię? Tak łatwo manipuluje sie cudzym zyciem, gorzej jak beda je mieli na sumieniu.
Na forum nie przeklinamy, nie reklamujemy stron konkurencyjnych, nie klocimy sie, nie denerwujemy innych!

Obrazek

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Post autor: Laura » 30. kwie 2017, 09:48

krzys pisze:Brat to kłamca i oszust, wykorzystuje screeny wyrwane z kontekstu i wypisuje zwyczajne kłamstwa.

Obrazek

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Post autor: Laura » 30. kwie 2017, 09:53

Niedawno zarzucal mnie mailami, ze mam go za wszystko przeprosic (nie on mnie tylko ja jego, czy to ktos zdrowy na umysle?) bo jak go nie przeprosze to bedzie dalej pisal swojego chamskiego bloga.

Obrazek

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Post autor: Laura » 30. kwie 2017, 10:14

Ja tego wrednego bloga nie czytam, ale slyszalam od ludzi, ze jak ktos mnie tam broni, to takie posty nie sa publikowane !

Obrazek

Boldusia40
Geniusz
Geniusz

Post autor: Boldusia40 » 30. kwie 2017, 17:31

Ten "blog" brata to same kłamstwa.
Każdą wiadomość, wpis można zmanipulować, odpowiednio zestawić, i tu zaistniał taki przypadek. Nic się tutaj nie zgadza, wszystko to tylko bzdury, oszczerstwa i kłamstwo.
I zazdrość, bo i o to chyba też chodzi. Jakie to jest forum, jaka jest Asia, trzeba się samemu przekonać.Warto tu być, pisać, tu nic złego nikt nikomu nie robi, wręcz przeciwnie,
pomaga się ludziom, nie ma obojętności na drugiego człowieka. Pomaga się realnie i rzeczowo, nie ma tu obojętności na drugiego człowieka.
Asia jest bardzo Dobrym,Człowiekiem, Ciepłą, Wspaniałą Kobietą.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: Jimmy » 30. kwie 2017, 17:40

Mnie zapraszał na swojego bloga jakiś czas temu,ale niestety swoim narzekaniem na wszystkich nie zachęcił mnie do rejestracji na swoim blogu.Poza tym za dużo danych osobowych było potrzebne przy rejestracji na tego bloga.Nie rejestrowałem się.Pisał mi,że był adminem na Elfach i jednocześnie współzałożycielem tego forum. Mysliii
obrazek

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Post autor: Laura » 30. kwie 2017, 17:42

Jimmy pisze: i jednocześnie współzałożycielem tego forum. Mysliii
Nigdy nie byl wspolzalozycielem !

Obrazek

Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: Jimmy » 30. kwie 2017, 17:45

Asia pisze:
Jimmy pisze: i jednocześnie współzałożycielem tego forum. Mysliii
Nigdy nie byl wspolzalozycielem !
Nie rozumiem go Po co aż tak łże ?
obrazek

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Post autor: Laura » 30. kwie 2017, 17:46

Jimmy pisze:
Nie rozumiem go Po co aż tak łże ?
Bo on tylko lze i przyklaskuja mu zbanowani za chamstwo u nas.

Obrazek

Awatar użytkownika
Jimmy
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: Jimmy » 30. kwie 2017, 17:59

Zauważyłem to Asiu Jj
obrazek

Awatar użytkownika
Marzena
Geniusz
Geniusz

Post autor: Marzena » 30. kwie 2017, 18:13

Asia, nie przejmuj się, ze względu na zdrowie dobrze radzę, ten ktoś może się karmić Twoją energią , a tacy potrafią wysysać jak wampir krew. Zdrowie nasze zależy również od energii, wszystkie niepowodzenia, czyjeś złe nastawienie itd. to jedna z przyczyn chorób. Postaraj się olać , nie myśl, medytuj , to Cię zobojętni. Medytacja psychicznie Cię uspokoi. Buziakgif

Awatar użytkownika
magda
Zasłużony
Zasłużony

Post autor: magda » 30. kwie 2017, 18:14

Cóż mogę powiedzieć???? Nie znam wirtualnie tego człowieka, nie czytam blogów .......
Po prostu Asiu .....daruj sobie wszelkie pierdoły Obrazek przyjmij tezę, że ten który chce Cię wkurzyć....widząc Twoją obojętność .... sam się bardziej wkurzy i ........ traktuj sytuację chorą jako ....stworzoną ....przez chorego /niedowartościowanego/ człowieka ......, który z zawiści niszczy siebie i próbuje zniszczyć Ciebie
Obrazek

współczuj jemu, a na pewno poczujesz się lepiej Małebserce
"Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza."

- Paul Claudel

http://albertoamati.pl/wp-content/uploa ... My-Way.mp3
większość obrazków i tekstów pochodzi z netu

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Post autor: Laura » 30. kwie 2017, 18:31

magda pisze:
współczuj jemu, a na pewno poczujesz się lepiej Małebserce
Tak robie i jego klamstw nie czytam.

Obrazek

Awatar użytkownika
Marek
Geniusz
Geniusz

Post autor: Marek » 30. kwie 2017, 18:34

Zwyczajna polska zazdrość. Nienawidzi, że ktoś ma lepsze forum niż on, więc nie stara się swojego poprawić, woli cudze zepsuć. Kłania się bajka o polskim piekle.
FIDELES SILESIAE PATRIAE NOSTRAE

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Post autor: Laura » 30. kwie 2017, 18:48

Saro ale Marek ma racje co do brata.

Obrazek

Boldusia40
Geniusz
Geniusz

Post autor: Boldusia40 » 30. kwie 2017, 18:55

Ten blog to same kłamstwa i zazdrość, i nienawiść brata. Mnie się nie udało, zniszczę inne- nie nie uda się, nie tędy droga.
Warto być przyzwoitym

Awatar użytkownika
danula55
Geniusz
Geniusz

Post autor: danula55 » 22. maja 2017, 00:14

posłuchajcie ..jak wzuci się w Google ...wasze forum to wyskakują straszne opinie..................dlaczego..i ostrzeżenia...przed tym forum ze kradniecie dane..i takie tam...dlaczego?.....ja z innego forum to ostrzeżenie dostałam......od znajomych....jestem w szoku.......czy to prawda co o was ludzie wypisują....?
zło istniało i będzie istnieć nikt tobie nie przyrzekł ze zło ciebie nie spotka,jednak czy ty potrafisz w sobie zło przemienić w dobro? to jest pytanie

Dorcik
Geniusz
Geniusz

Post autor: Dorcik » 22. maja 2017, 07:10

danula55 pisze:posłuchajcie ..jak wzuci się w Google ...wasze forum to wyskakują straszne opinie..................dlaczego..i ostrzeżenia...przed tym forum ze kradniecie dane..i takie tam...dlaczego?.....ja z innego forum to ostrzeżenie dostałam......od znajomych....jestem w szoku.......czy to prawda co o was ludzie wypisują....?
Tiaaa ..piszesz tu juz pare miesiecy i nagle wyskakujesz z tym tematem ..
Jakos nie zauwazylam abys sie tu zle czula piszac

Tak w nocy jako wampiry pozeramy wszystkich tacy okrutni userzy z nas ;)

Awatar użytkownika
Laura
Admin elfów
Admin elfów

Post autor: Laura » 22. maja 2017, 10:07

danula55 pisze:posłuchajcie ..jak wzuci się w Google ...wasze forum to wyskakują straszne opinie.
Przeczytaj sobie Danula pierwszy post tutaj i wszystko zrozumiesz. Zbanowani za chamstwo taka opinie nam robia, bo wlazieli do nas pare razy roznymi nickami i zawsze za chamstwo zostali wyrzucani.

Danula przeczytaj to ;

viewtopic.php?f=75&t=2822

Obrazek

Zablokowany